Лаунж-караоке-ресторан «Сейф»

Сейф - музика твого смаку.

Лаунж-караоке-ресторан «Сейф»

Сейф - музика твого смаку.
Резерв столів за телефоном: (098) 464-03-06

Забронювати столик в ресторані «Сейф» on-line

Способы оплаты

MasterCard, Visa

Дополнительные услуги

DJ-пульт, Аквариум с живностью, Винная карта, Живая музыка, Кальян, Караоке, Парковка, Плазмы для видеоряда, Чайная карта, Экран для презентаций

Кухня

Европейская, Японская
About the restaurant

У кожному місті є свої легенди. Чим більше місто, тим більш значущі історії, події, герої та місця. Вони наповнюють дихання мегаполісу особливим неповторним колоритом, стають його справжнім життям.

«Сейф» - це легендарний заклад Києва, і, здається, що без нього вже неможливо уявити світське життя столиці. Над яскравими вечірками тут працюють тільки імениті діджеї, а над меню - найкращі кулінари. Особливу увагу варто звернути на устричне меню - такий вибір морських делікатесів гідний окремої гордості закладу.

Не забудьте запросити до свого столика сомельє. Карту вин “Сейфа” і меню міцного благородного алкоголю можна порівняти c атласом світу. Тут представлені практично всі світові культури, а вам залишається тільки вибрати, яка з них стане частиною вашого особистого свята.

Спеціальну пропозицію «Сейф» підготував для цінителів вокального мистецтва. Щовечора в ресторані починає працювати зал караоке, а з огляду на те, що заклад відкритий цілодобово, веселитися можна не тільки до ранку, але і до наступного вечора!

Ресторан “Сейф” також відмінно підійде для корпоративного заходу, весілля, ювілею або будь-якої іншої важливої в вашому житті події. Вдале розташування залів, краще музичне обладнання, кваліфікований персонал дозволяє створити дійсно незабутнє свято, в якому вам відведена найбільш почесна роль.

Завітайте до ресторану “Сейф” - станьте частиною легенди.

Резерв столів за телефоном: (098) 464-03-06

Забронювати столик в ресторані «Сейф» on-line

Дорогой гость!

Если вы остались недовольны обслуживанием
в ресторане «Сейф», пожалуйста, сообщите об
этом руководству заведения
и мы сделаем все
возможное для того, чтобы исправить ситуацию.